Sıkça Sorulan Sorular

ÜRÜNLERİN YAPIMINDA KULLANILAN MALZEMELER NELERDİR?

Taş bazlı ürünler, çimento ve bazı özel malzemeler kullanılarak kalıplama şeklinde imal edilmiştir. Ahşap ürünler ise isa tamamen doğal masif ahşaptan üretilmiştir. 

DUVAR PANELLERİNİ KENDİM YAPIŞTIRABİLİR MİYİM YOKSA  BİR PROFESYONELE İHTİYACIM VAR MI?

Ürünlerimiz, nasıl kurulacağına dair talimatlarla birlikte gelir. Bir DIY (Kendin Yap) macerası içindeyseniz, montajı kendiniz yapmanızı öneririz. Montaj yapmak için panellerin arkasına yapışkan bant ekledik. Bant üzerindeki etiketi sıyırıp duvara yapıştırabilirsiniz. Ayrıca sağlamlaştırmak için kutuya bir de yapıştırıcı koyduk.

SEVK SIRASINDA KIRILMA RİSKİ VAR MI?

Ürünler, tasarımı özel olarak yapılmış olan kutular içinde güvenli ayırıcılar kullanılarak sıkıca paketlenecektir, kutunun üstünde ve altında ayrıca köpük paneller kullanılacaktır.

DUVAR PANELLERİNİ BAHÇE DUVARLARINDA KULLANABİLİR MİYİM?

Duvar panelleri uygun gördüğünüz şekilde hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Kullandığınız her ortama farklı bir görüntü katar. 

DUVAR PANELLERİNİ STANDART BİR ŞEKİLDE Mİ DÖŞEMELİYİM?

İnternet sayfamızda ve kutumuzun içinde keşfedebileceğiniz ve zevkinize uygun olanı seçebileceğiniz çeşitli stiller içeren bir kataloğumuz var.

TAŞ BAZLI ÜRÜNLERİN RENKLERİ  SOLUYOR MU?

Hayır, taş bazlı ürünler döküldüğü taşın rengini koruduğu için güneş ışığına maruz kalsa bile solmaz.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Web sitemizdeki SATIN AL sekmesinden online sipariş verebilirsiniz. Toplu siparişler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.